PŘIPRAVUJEME NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM

POTVRZENÍ PODMÍNEK

Krok 1

Toto potvrzení podmínek je nutné jen pro registrované ve věrnostním programu před 17.9.2018. Pokud jste registrováni později, nic dělat nemusíte. 

Abyste mohli od 1.2. 2021 používat nadále svoji věrnostní kartičku, je potřeba potvrdit podmínky věrnostního programu a zpracování osobních údajů.
Učinit to můžete do 22. ledna 2021.

homepage background
Vaše útrata se počítá!
Vaši věrnost odměníme stálou dodatečnou slevou na vaše nákupy. 
Vybrané produkty levněji
Speciálně pro Věrné páníčky! Stačí předložit zákaznickou kartu a okamžitě vám zlevní vybraný sortiment.
Vždy v obraze
Zvolte si možnost dostávat zajímavé nabídky e-mailem a už vám nic neuteče. Pac na to!

Jak to funguje?

Program Věrný páníček se mění
Tlapku na to, že se to vyplatí! A od února 2021 ještě více.
 

Pet Center Věrný páníček je věrnostní program , který vám a vašemu mazlíčkovi dělá radost již 6 let každý den. Nyní přišel čas ho udělat ještě zajímavější! Na co se můžete těšit?

Až do 24. ledna 2021 klidně používejte vaši současnou kartu - budou se vám načítat body za nákupy a můžete uplatňovat body jako slevu na váš nákup. Pokud nestihnete body vyčerpat, zašleme vám slevovou poukázku odpovídající stavu vašich bodů na email a máte 1 rok na její uplatnění v prodejnách Pet Center. O nic tedy nepřijdete. 

Pokud jste se registrovali do programu v září 2018 a později, můžete svoji kartu používat dál.
 

Jak to funguje?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte další dotazy?

Můžete kontaktovat naši podporu na emailu info@petcenter.cz

  • Pet Center se rozhodl inovovat věrnostní program, aby byl pro vás výhodnější a srozumitelný. Nadále se nebudou sbírat body, ale zvýhodnění na nákup získáte mnohem jednodušeji. Body můžete uplatňovat a sbírat do 24. ledna 2021. Pokud je nestihnete uplatnit, o nic nepřijdete, slevovou poukázku odpovídající výši bodů vám zašleme emailem. 

  • Pokud jste se registrovali od září 2018 do prosince 2020 nebo jste nám dříve poskytli souhlas se zpracováním osobních údajů, nemusíte dělat nic.
    Pokud jste se k nám přidali dříve, stačí 1-2 minutky vašeho času na této stránce – vložte číslo karty a platný email, který evidujeme ke kartě. Pak doplníte informace o vás a zašle se vám ověřovací email, ten prokliknete a registrace je úspěšně dokončena. Věrnostní kartičku tak můžete od února používat dále.  Nevyčerpané body vám přeměníme na jednorázovou slevovou poukázku v adekvátní výši a pošleme emailem. Uplatnit ji můžeme od 1.2.2021 do 31.1.2022 v prodejnách Pet Center.

  • V tomto případě nemůžete bohužel využít tento formulář pro pokračování ve věrnostním programu. O vaše body ale nepřijdete. Body vám převedeme na jednorázovou slevu dle platných pravidel. Když přijdete do prodejny Pet Center od 1.2.2021 a použijete tuto kartu, máte možnost slevu jednorázově vyčerpat na aktuální nákup. Výše nákupu musí být stejná nebo vyšší jako výše slevy. Peníze nevracíme v hotovosti. Na uplatnění této slevy máte 1 rok, až do 31.1.2022. Pokud chcete být dále členem a využívat všechny nové výhody, na tomto webu se jednoduše můžete od 1.2.2021 registrovat v programu znovu. Zabere to jen chvíli.

  • Dočasně jsme bohužel museli zastavit možnost registrace do věrnostního programu. Spustíme ji znovu na začátku února 2021. Aktuálně probíhají pouze potvrzení dříve registrovaných zákazníků.

  • V tomto případě zadejte kartičku, kterou nejvíce používáte. A zašlete nám email na info@petcenter.cz s čísly dalších karet, které vám nevyčerpané body převede na hlavní kartičku. Nově může být 1 karta vázána jen na 1 email.

  • Podmínky naleznete zde v tomto PDF.

  • Bohužel, toto není možné, prodejny Pet Center provozuje v každé zemi jiný právní subjekt a je tedy nutné mít dvě kartičky.