SPOUŠTÍME NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Nový věrnostní program

Věrnostní program, který vám a vašemu mazlíčkovi dělá radost každý den. Mezi nejoblíbenější benefity programu patří slevy pro členy, trvale nižší ceny v obchodech nebo možnost vyměnit zboží do 14 dní. Tlapku na to, že se to vyplatí.
 
Vyberte si ze dvou způsobů - digitální karta nebo aktivace fyzické karty.
Digitální karta >> Digitální registrace - obdržíte kartu elektronicky do emailu
Fyzická karta >> Aktivace fyzické karty, kterou jste obdrželi v Pet Center
homepage background
Vaše útrata se počítá!
Vaši věrnost odměníme stálou dodatečnou slevou na vaše nákupy. 
Vybrané produkty levněji
Speciálně pro Věrné páníčky! Stačí předložit zákaznickou kartu a okamžitě vám zlevní vybraný sortiment.
Vždy v obraze
Zvolte si možnost dostávat zajímavé nabídky e-mailem a už vám nic neuteče. Pac na to!

Jak to funguje?

Jak získat členskou kartu? Bez ní to nepůjde
Nabízíme dva způsoby získání - digitální registrace a vyzvednutí karty v prodejně.
 

Je to jednoduché, zabere to jen minutku.

Zvolte, zda-li chcete digitální registraci – kartička vám po potvrzení ihned přijde do mailu a můžete ji používat. Druhou možností je vzít si kartičku v prodejně, zde na webu ji aktivovat a používat. Obě kartičky doporučujeme uložit do telefonu – např. do aplikace Portmonka. Pokud se registrujete na webu, k této digitální registraci vám již nemůžeme vydat posléze plastovou kartičku. Na jeden email může být registrována jen 1 karta.

Sleva až 50 % na zboží v letáku
Jen členové programu získávají nárok na vybrané produkty z letáku s 50% slevou.  

 

Každý měsíc produkty měníme a v nabídce je vždy něco pro pejsky, kočičky, hlodavce a akva/terarijní zvířátka.

Čím více za rok utratíte, tím větší slevu vám dáme
A to je ta nejlepší výhoda!
 

Podle roční útraty v prodejnách Pet Center získáte nárok na slevu až 10 % na celý sortiment vyjma antiparazitik a výživových doplňků.

 • Za roční útratu 1000 Kč a více získáte 3% slevu,
 • za roční útratu 3000 Kč a více získáte 5% slevu,
 • za roční útratu 7000 Kč a více získáte 10% slevu.
Tyto slevy se nesčítají. Tato sleva neplatí na produkty těchto značek: Advantix, Arpalit, Beaphar, Bolfo, Foresto, Frontline, Fypryst, Kiltix, Krka, Scalibor, Alavis, Canvit, Barny´s. Sleva se nekombinuje s jinými akcemi a nevztahuje se na expirační a výprodejové produkty. Sleva neplatí na živá zvířata.

Po dosažení dané roční útraty je váš další nákup od následujícího dne již s vyšší slevou. Takto nastavená sleva vám platí 1 rok – počítáme vám útratu v posledních 365 dnech. Pokud klesne pod uvedenou roční hodnotu, přecházíte automaticky do nižšího stupně. 

 

A ještě něco navíc!
Při nákupu s věrnostní kartou získáváte také možnost vrátit nepoškozené a nepoužité zboží do 7 dní na jakékoliv prodejně, případně ho vyměnit až do 14 dní od nákupu.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Pet Center se rozhodl inovovat věrnostní program, aby byl pro vás výhodnější a srozumitelný. Nadále se nebudou sbírat body, ale zvýhodnění na nákup získáte mnohem jednodušeji. Body můžete uplatňovat a sbírat do 24. ledna 2021. Pokud je nestihnete uplatnit, o nic nepřijdete, slevovou poukázku odpovídající výši bodů vám zašleme emailem. 

 • Pokud jste se registrovali od září 2018 do prosince 2020 nebo jste nám dříve poskytli souhlas se zpracováním osobních údajů, nemusíte dělat nic.
  Pokud jste se k nám přidali dříve, stačí 1-2 minutky vašeho času na této stránce – vložte číslo karty a platný email, který evidujeme ke kartě. Pak doplníte informace o vás a zašle se vám ověřovací email, ten prokliknete a registrace je úspěšně dokončena. Věrnostní kartičku tak můžete od února používat dále.  Nevyčerpané body vám přeměníme na jednorázovou slevovou poukázku v adekvátní výši a pošleme emailem. Uplatnit ji můžeme od 1.2.2021 do 31.1.2022 v prodejnách Pet Center.

 • V tomto případě nemůžete bohužel využít tento formulář pro pokračování ve věrnostním programu. O vaše body ale nepřijdete. Body vám převedeme na jednorázovou slevu dle platných pravidel. Když přijdete do prodejny Pet Center od 1.2.2021 a použijete tuto kartu, máte možnost slevu jednorázově vyčerpat na aktuální nákup. Výše nákupu musí být stejná nebo vyšší jako výše slevy. Peníze nevracíme v hotovosti. Na uplatnění této slevy máte 1 rok, až do 31.1.2022. Pokud chcete být dále členem a využívat všechny nové výhody, na tomto webu se jednoduše můžete od 1.2.2021 registrovat v programu znovu. Zabere to jen chvíli.

 • Dočasně jsme bohužel museli zastavit možnost registrace do věrnostního programu. Spustíme ji znovu na začátku února 2021. Aktuálně probíhají pouze potvrzení dříve registrovaných zákazníků.

 • V tomto případě zadejte kartičku, kterou nejvíce používáte. A zašlete nám email na info@petcenter.cz s čísly dalších karet, které vám nevyčerpané body převede na hlavní kartičku. Nově může být 1 karta vázána jen na 1 email.

 • Podmínky naleznete zde v tomto PDF.

 • Bohužel, toto není možné, prodejny Pet Center provozuje v každé zemi jiný právní subjekt a je tedy nutné mít dvě kartičky.