SPOUŠTÍME NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Digitální registrace

Krok 1
Prosím zaškrtněte zvířata, která máte.
homepage background
Vaše útrata se počítá!
Vaši věrnost odměníme stálou dodatečnou slevou na vaše nákupy. 
Vybrané produkty levněji
Speciálně pro Věrné páníčky! Stačí předložit zákaznickou kartu a okamžitě vám zlevní vybraný sortiment.
Vždy v obraze
Zvolte si možnost dostávat zajímavé nabídky e-mailem a už vám nic neuteče. Pac na to!

Jak to funguje?

Jak získat členskou kartu? Bez ní to nepůjde
Nabízíme dva způsoby získání - digitální registrace a vyzvednutí karty v prodejně.
 

Je to jednoduché, zabere to jen minutku.

Zvolte, zda-li chcete digitální registraci – kartička vám po potvrzení ihned přijde do mailu a můžete ji používat. Druhou možností je vzít si kartičku v prodejně, zde na webu ji aktivovat a používat. Obě kartičky doporučujeme uložit do telefonu – např. do aplikace Portmonka. Pokud se registrujete na webu, k této digitální registraci vám již nemůžeme vydat posléze plastovou kartičku. Na jeden email může být registrována jen 1 karta.

Sleva až 50 % na zboží v letáku
Jen členové programu získávají nárok na vybrané produkty z letáku s 50% slevou.  

 

Každý měsíc produkty měníme a v nabídce je vždy něco pro pejsky, kočičky, hlodavce a akva/terarijní zvířátka.

Čím více za rok utratíte, tím větší slevu vám dáme
A to je ta nejlepší výhoda!
 

Podle roční útraty v prodejnách Pet Center získáte nárok na slevu až 10 % na celý sortiment vyjma antiparazitik a výživových doplňků.

 • Za roční útratu 1000 Kč a více získáte 3% slevu,
 • za roční útratu 3000 Kč a více získáte 5% slevu,
 • za roční útratu 7000 Kč a více získáte 10% slevu.
Tyto slevy se nesčítají. Tato sleva neplatí na produkty těchto značek: Advantix, Arpalit, Beaphar, Bolfo, Foresto, Frontline, Fypryst, Kiltix, Krka, Scalibor, Alavis, Canvit, Barny´s. Sleva se nekombinuje s jinými akcemi a nevztahuje se na expirační a výprodejové produkty. Sleva neplatí na živá zvířata.

Po dosažení dané roční útraty je váš další nákup od následujícího dne již s vyšší slevou. Takto nastavená sleva vám platí 1 rok – počítáme vám útratu v posledních 365 dnech. Pokud klesne pod uvedenou roční hodnotu, přecházíte automaticky do nižšího stupně. 

 

A ještě něco navíc!
Při nákupu s věrnostní kartou získáváte také možnost vrátit nepoškozené a nepoužité zboží do 7 dní na jakékoliv prodejně, případně ho vyměnit až do 14 dní od nákupu.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Pet Center se rozhodl inovovat věrnostní program, aby byl pro vás výhodnější a srozumitelný. Nadále se nebudou sbírat body, ale zvýhodnění získáte na každý váš nákup, pokud dosáhnete minimální definované roční útraty 1000 Kč. Čím vyšší je útrata, tím vyšší je sleva.

 • Toto se týká jen držitelů karet registrovaných před 1.9.2018: Pokud jste během prosince 2020 a ledna 2021 se nepřeregistrovali do nového programu, musíte se registrovat znovu. O své nasbírané body nepřijdete, při prvním použití původní karty vám nabídneme slevu odpovídající nasbíraným bodům. Sleva musí být nižší nebo stejná jako aktuální nákup a lze ji vyčerpat jednorázově. Tato možnost platí do 31.1.2022.

 • Bohužel, z e-shopu se objednávky prozatím nezapočítávají. Věrnostní program je určen jen pro prodejny.

 • Využijte funkci Duplikát karty (v záhlaví stránky), která vám pošle digitální kopii karty na váš email.

 • Kliknout na odkaz z přihlašovacího emailu je možné jen jednou, vyplňte ještě jednou registrační formulář a potvrzovací email si nechte poslat ještě jednou.

 • V tomto případě evidujeme na váš email již dříve vytvořenou kartu. Přes funkci Duplikát karty v záhlaví si nechte poslat kopii aktivní karty.

 • Toto bohužel možné není, elektronickou kartu můžete plnohodnotně používat – na všech prodejnách vám ji bez problémů načteme z PDF nebo z aplikace na správu věrnostních karet, např. Portmonky.

 • Podmínky naleznete zde v tomto PDF.

 • Bohužel, toto není možné, prodejny Pet Center provozuje v každé zemi jiný právní subjekt a je tedy nutné mít dvě kartičky.